Tehergépjármű-szerelő

Főbb feladatok:

    • Tehergépjárművek, pótkocsik, járműre szerelt daruk, autódaruk és személyautók javítása;
    • Műszaki állapotfelmérés;
    • Karbantartási terv elkészítésében aktív közreműködés;
    • Javításhoz szükséges alkatrészek összesítése;
    • Munkalapok vezetése;
    • Ügyféligényeknek megfelelő munkavégzés külső helyszíni javítások során

    Ami nálunk biztosan vár rád:

                    • Szakmai tudásodnak megfelelő bérezés;
                    • Azonnali munkába állás;
                    • Stabil, hosszú távú munkalehetőség;
                    • Tervezhető munkaidő;
                    • Céges mobiltelefon és kedvezményes vállalati díjcsomag;
                    • Fejlődési lehetőség;
                    • Továbbképzések és vállalati oktatások;
                    • Közvetlen, segítőkész kollégák

                    Elvárások:

                              • Autószerelői/ munkagép szerelői végzettség;
                              • B kategóriás jogosítvány;
                              • 3-5 éves szakmai tapasztalat tehergépjárművek javításában;
                              • Önálló, precíz munkavégzés;
                              • Lojális munkavállalói szemlélet

                              A munkakör betöltéséhez előnyt jelent:

                                  • 4411, 4451, 4511, 4223, 4221 és 3324 gépcsoportokban gépkezelői jogosítvány;
                                  • Autódaruk műszaki ismerete

                                  Megakrán

                                  Kérdése van?

                                  Keressen minket bátran!

                                  Megakrán

                                  Széchenyi Pályázat 2020
                                  Ajánlatkérés